Drugie urodziny bloga …

Dziś drugie urodziny bloga. Jak ten czas szybko leci. Nawet się nie zdążymy obejrzeć, a już kolejny rok za nami. Mamy powód do świętowania, bo właśnie dziś wybija tik tak, tik tak i obchodzimy drugie urodziny bloga. I nie bez powodu napisałam, że my obchodzimy.

Dziś jest święto bloga, moje i Wasze Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy. To już dwa lata odkąd rozpoczęłam podróż przez życie z moim blogiem. Moja wędrówka, którą się z Wami dzielę, z kimś, dokądś i w głąb siebie wciąż trwa. I tutaj napiszę to samo, co i rok temu. Skoro urodziny to czas na małe podsumowanie założeń, które przyświecały mi, gdy pisałam do Was pierwsze słowa zawarte w poście www.zycieipodroze.pl/2015/11/24/zycie-to-nieustajaca-podroz-pierwszy-dzien-bloga/. Pojawiły się w ciągu ostatniego roku na moim blogu tematy o życiu codziennym, które jest niezwykłe, o podróżach małych i dużych, magicznych, wyjątkowych i zaskakujących, o kulinariach i pasjach, o relacjach partnerskich, przyjaźni, szczęściu i wdzięczności, a także o wspomnieniach. Nie podjęłam jeszcze tak naprawdę trudnych tematów, a mianowicie tego jak z perspektywy czasu widzę żałobę, którą przeżyłam i tego, jak żyć po stracie dziecka, ale gdy tylko dojrzeję do podjęcia tej kwestii zapewne podzielę się nią z Wami. To już dwa lata zajmuje się pisaniem o tym, że życie to podróż, a podróże to życie. Jest ono ciągłą wędrówką i nie ważne na jakim jego etapie jesteśmy oraz dokąd zmierzamy. Dziękuję Wam moje Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy za to, że odwiedzacie mojego bloga, czytacie posty pisane przeze mnie i podziwiacie zamieszczane zdjęcia. Jesteście ze mną zarówno na stronie www.zycieipodroze.pl, fanpagu facebookowym https://facebook.com/zycieipodroze/, a także odwiedzacie mnie na instagramie https://instagram.com/zycieipodroze/. Dziękuję Wam przede wszystkim za to, że dzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami w komentarzach, czy też prywatnych wiadomościach. Bardzo cieszy mnie to, że Jesteście. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Choć piszę moje posty przede wszystkim dla siebie to także i dla Was. Choć mój blog nie jest komercyjny to serce się raduje, że są osoby, które czytają zawarte w nim treści i oglądają moje autorskie zdjęcia z życia codziennego, oraz podróży małych i dużych.

Zamierzam kontynuować moją podróż przez życie z blogiem i zapisywać to, co ono przyniesie oraz dzielić się tym z Wami Moje Drogie Czytelniczki i Moi Drodzy Czytelnicy. Jeszcze raz dziękuję Wam Wszystkim, którzy towarzyszycie mi w mojej drodze. Życzę każdemu z Was wielu pięknych chwil, spełniających się marzeń i życzliwych osób wokół Was. Zapraszam także serdecznie do kontynuowania podróży ze mną i z moimi postami, które przed nami.

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *