Bajkowa sceneria wietnamska, czyli Nguyen Shack-Ninh Binh …

Bajkowa sceneria wietnamska potrafi zachwycić i zadziwić, a takie perełki jak oryginalne Nguyen Shack-Ninh Binh zaskoczyć i urzec. Odkryliśmy to magiczne miejsce podczas jednej z naszych weekendowych wypraw motocyklowych. Polecamy je osobom pragnącym w ciszy, pośród przepięknej, dziewiczej i zapierającej dech w piersiach natury, spędzić choć kilka chwil.

 

 

 

 

Lokalizacja Nguyen Shack-Ninh Binh  jest niesamowita, a otaczająca je sceneria bajkowa. Ma się wrażenie, że jest to kraina niemalże surrealistyczna. Istnieje jednak naprawdę i cieszy swym pięknem oraz niezwykłością niemalże wszystkie zmysły. Prowadzi do niej wąska ścieżka wiodąca przez wioskę usytuowaną pośród gór i pól. Po dojściu na miejsce oczom naszym ukazuje się obraz niezwykły. Mamy wrażenie, że to, co widzimy jest tak niezwykłe, że aż nierealne. Piękne góry, jeziorko i niezwykle klimatyczne domki usytuowane pośród nich. Ta bajkowa sceneria wietnamska wyróżnia w niezwykły sposób Nguyen Shack-Ninh Binh,  czyniąc je miejscem zdecydowanie nietuzinkowym.

 

 

 

 

Nguyen Shack-Ninh Binh to ekoturystyczna perełka znajdująca się w okolicach wyjątkowo zielonego, uznawanego za jedną z najważniejszych  wietnamskich atrakcji, Ninh Binh. Piękne góry wapienne porośnięte bujną roślinnością i widok na jezioro wyróżniają ją pośród innych miejsc odpoczynku, a domki wykonane z materiałów naturalnych sprawiają, iż ma się wrażenie, że cofnęło się w czasie kilkaset lat. Bambusy i liście z których są zrobione sprawiają wrażenie niezwykłej bliskości z naturą. Wygodne hamaki umieszczone na tarasach są doskonałym elementem wystroju, z których można podziwiać całą krainę, która nas otacza lub spędzić miły czas na rozmowie z partnerem, czy też z książką. Uwierzcie, że jest na co patrzeć i o czym rozmawiać, gdyż natura tutaj jest po prostu piękna i zachwycająca. Domki pomimo, że są bardzo naturalne i prosto urządzone wyposażono w nowoczesne udogodnienia. Znajduje się w nich  łóżko z materacem, mini-bar, wentylator na gorące dni i noce, czy też  w sezonie zimowym i grzejnik. W każdym z nich wydzielono część łazienkową, w której znajduje się prysznic i toaleta. Dla tych, którzy potrzebują jest także dostępne wifi. Na terenie obiektu Nguyen Shack-Ninh Binh znajduje się restauracja oferująca przepyszne dania, a goście mogą bezpłatnie korzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty oraz częstować się przekąskami całą dobę. Także, jak można zauważyć bajkowej scenerii w wietnamskim wydaniu towarzyszą całkiem nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że pobyt w Nguyen Shack-Ninh Binh jest nie tylko bardzo wyjątkowy, ale też i komfortowy.

 

 

 

 

Bajkowa sceneria Nguyen Shack-Ninh Binh zachęca, aby tutaj zostać ciesząc się spokojem i niezwykłym klimatem tegoż miejsca. Można też wyruszać stąd codziennie, aby odkrywać piękną krainę Ninh Binh i to wszystko, co ma do zaoferowania, a trzeba przyznać, że jest co zwiedzać, poznawać i odkrywać. O niektórych z tych atrakcji możecie przeczytać w poście poświęconym okolicom Ninh Binh z początków naszego pobytu w Wietnamie.

 

 

 

 

Uwielbiam nasze motocyklowe wojaże i miejsca, które odkrywamy dzięki nim. Pośród nich znajdują się bowiem niezwykłe perełki, które wyróżniają się niezwykłym położeniem, bądź zaskakują oryginalnością. Do takich zapewne należy bajkowa sceneria wietnamska, której można doświadczyć odwiedzając Nguyen Shack-Ninh Binh.

72 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *