«

»

Lis 24

Pierwsze urodziny bloga …

To już rok odkąd napisałam swój pierwszy post i rozpoczęłam podróż przez życie z moim blogiem. Wędrówkę z kimś, dokądś i w głąb siebie, którą się z Wami dzielę.

img_20161113_141948_hdr

Ten czas, czyli cały jeden rok, minął bardzo szybko. Był pełen dobrych i smutnych wieści, pełen przygód, nowych wrażeń i doświadczeń. Był to rok spotkań z tymi co Są, a także z nowymi, interesującymi ludźmi. Pojawiali się oni na mojej drodze w świecie rzeczywistym. Wielu z nich poznałam także w wirtualnym środowisku. Mój blog jest swoistego rodzaju pamiętnikiem dla mnie i mojego męża. To także fotorelacja z życia codziennego i podróży których mogę doświadczać. Chcę dzielić się tym z Wami Moje Drogie Czytelniczki i Moi Drodzy Czytelnicy. Uwielbiam pisać bloga i ozdabiać różnymi autorskimi zdjęciami. Jest moim miejscem w wirtualnym świecie do którego gorąco zapraszam.

12417898_1703704419917012_3062041955510969042_n1

Skoro urodziny to i czas na małe podsumowanie założeń, które przyświecały mi, gdy pisałam do Was pierwsze słowa zawarte w poście www.zycieipodroze.pl/2015/11/24/zycie-to-nieustajaca-podroz-pierwszy-dzien-bloga/. Pojawiły się w ciągu ostatniego roku na moim blogu tematy o życiu codziennym, które jest niezwykłe, o podróżach małych i dużych, magicznych, wyjątkowych i zaskakujących, o kulinariach i pasjach, o relacjach partnerskich, przyjaźni, szczęściu i wdzięczności, a także o wspomnieniach. Nie podjęłam jeszcze tak naprawdę trudnych tematów, a mianowicie tego jak z perspektywy czasu widzę żałobę, którą przeżyłam i tego, jak żyć po stracie dziecka, ale gdy tylko dojrzeję do podjęcia tej kwestii zapewne podzielę się nią z Wami. Nasze życie to ciągła podróż i nie ważne na jakim jego etapie jesteśmy oraz dokąd zmierzamy. Dziękuję Wam, czyli Wszystkim Moim Czytelniczkom i Czytelnikom za to, że zaglądacie do mojego bloga, czytacie posty pisane przeze mnie i oglądacie zamieszczane zdjęcia, że lubicie fanpage na facebooku, a przede wszystkim za to, że dzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami w komentarzach, czy też prywatnych wiadomościach. Dziękuję za to, że Jesteście. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Choć piszę moje posty przede wszystkim dla siebie to także dla Was. Choć mój blog nie jest komercyjny to serce się raduje, że są osoby, które czytają zawarte w nim treści i oglądają moje autorskie fotografie.

14711458_1790413327912787_3174762423327248537_o1

Plan na kolejny rok jest prosty. Zamierzam kontynuować moją podróż przez życie z blogiem i zapisywać to, co ono przyniesie oraz dzielić się tym z Wami Moje Drogie Czytelniczki i Moi Drodzy Czytelnicy. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, którzy towarzyszycie mi w mojej drodze. Życzę Wam wielu pięknych chwil, spełniających się marzeń i życzliwych osób wokół Was. Zapraszam także serdeczne do kontynuowania podróży ze mną i z moim blogiem, na czytanie kolejnych wpisów oraz oglądanie autorskich zdjęć, które przed nami.

Życzę Tobie i sobie pięknego dnia…

🙂 🙂 🙂

Share

20 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Magda bartoszkowo.pl

  Gratulacje! Życzę wytrwałości w dalszym blogowaniu 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. Dorotka

  Wytrwałości w pisaniu! Wielu inspiracji na nowe posty!

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo 🙂 Wytrwałość jest potrzebna, a co do inspiracji póki co ich nie brakuje 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 3. elwiratymczyszyn

  Gratuluję wytrwałości w blogowaniu i życzę kolejnych sukcesów 🙂 Niech przygoda z blogiem trwa i trwa 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo i sama sobie życzę, aby podróż przez życie z blogiem trwała i trwała 🙂 Pięknego dnia 🙂

 4. Bookendorfina Izabela Pycio

  Wytrwałości, mnóstwa inspiracji i jak najwięcej odkrytych tajemnic świata. 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo 🙂 Mam nadzieję zgłębiać ten świat na tyle na ile to będzie możliwe i wierzę, że nie zabraknie mi inspiracji 🙂

 5. Marta

  Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roku istneinia Twoje bloga siostrzyczko. Życzę Ci kolejnych wpisów, wielu inspiracji I wytrwałości. Kocham Cię:)

  1. anetagrenda

   Dziękuję Ci bardzo siostrzyczko. Mam nadzieję, że wena mnie nie opuści, a i inspiracji nie zabraknie. Kocham Cię 🙂

 6. Mmalena

  Wielu inspirujących podróży i dalszego owocnego blogowania 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo i sama życzę sobie wielu podróży i inspirujących spotkań oraz owocnego blogowania. Pozdrawiam 🙂

 7. Smiley Project

  Rok to jednak szybko leci, co nie?

  1. anetagrenda

   Oj bardzo, bardzo 🙂 Czym jesteśmy starsi tym szybciej 🙂

 8. Kat Nems

  oby kolejne lata przyniosły tysiące czytelników, wspaniałe pomysły na posty i wenę ogromną aż do nieba!

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo :), a pomysły i wena są pożądane i mam nadzieję, że będą mi towarzyszyć 🙂 Serdecznie pozdrawiam 🙂

 9. Justyna

  Anetko, wszystkiego najlepszego w blogowaniu:) Wietnam raczej nigdy nie przestanie zaskakiwac, a Twoje bogate wnetrze i pozytywna osobowość sprawiaja,ze potrafisz dostrzegac rzeczy ważne i ignorować drobnostki, ktore w oczach niektorych wyrastaja do ogromnych problemów…ciesze sie, ze wspólnie dzielimy ta wietnamska rzeczywistość i ze są osoby tak niezawodne jak Wasz Tandem, na które zawsze można liczyć:)

  1. anetagrenda

   Dziękujemy bardzo Justynko 🙂 Dla nas jest to prawdziwa przyjemność i radość, że razem możemy brać udział w różnych inicjatywach i wspierać to, co ważne. Czasami odrobina poświęconego czasu drugiemu człowiekowi jest cenniejsza niż inne dary. Z przyjemnością dzielimy z Wami naszą wspólną, wietnamską rzeczywistość i polecamy się na przyszłość. Również Wam dziękując, że Jesteście 🙂

 10. Pamar Travel

  Życzę zatem szczęśliwego Nowego Roku w blogowaniu i wielu kolejnych, niech blog się prężnie rozwija, a czytelników przybywało 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo i życzę również magicznych Świąt oraz wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>