Pierwsze urodziny bloga …

To już rok odkąd napisałam swój pierwszy post i rozpoczęłam podróż przez życie z moim blogiem. Wędrówkę z kimś, dokądś i w głąb siebie, którą się z Wami dzielę.

img_20161113_141948_hdr

Ten czas, czyli cały jeden rok, minął bardzo szybko. Był pełen dobrych i smutnych wieści, pełen przygód, nowych wrażeń i doświadczeń. Był to rok spotkań z tymi co Są, a także z nowymi, interesującymi ludźmi. Pojawiali się oni na mojej drodze w świecie rzeczywistym. Wielu z nich poznałam także w wirtualnym środowisku. Mój blog jest swoistego rodzaju pamiętnikiem dla mnie i mojego męża. To także fotorelacja z życia codziennego i podróży których mogę doświadczać. Chcę dzielić się tym z Wami Moje Drogie Czytelniczki i Moi Drodzy Czytelnicy. Uwielbiam pisać bloga i ozdabiać różnymi autorskimi zdjęciami. Jest moim miejscem w wirtualnym świecie do którego gorąco zapraszam.

12417898_1703704419917012_3062041955510969042_n1

Skoro urodziny to i czas na małe podsumowanie założeń, które przyświecały mi, gdy pisałam do Was pierwsze słowa zawarte w poście https://www.zycieipodroze.pl/2015/11/24/zycie-to-nieustajaca-podroz-pierwszy-dzien-bloga/. Pojawiły się w ciągu ostatniego roku na moim blogu tematy o życiu codziennym, które jest niezwykłe, o podróżach małych i dużych, magicznych, wyjątkowych i zaskakujących, o kulinariach i pasjach, o relacjach partnerskich, przyjaźni, szczęściu i wdzięczności, a także o wspomnieniach. Nie podjęłam jeszcze tak naprawdę trudnych tematów, a mianowicie tego jak z perspektywy czasu widzę żałobę, którą przeżyłam i tego, jak żyć po stracie dziecka, ale gdy tylko dojrzeję do podjęcia tej kwestii zapewne podzielę się nią z Wami. Nasze życie to ciągła podróż i nie ważne na jakim jego etapie jesteśmy oraz dokąd zmierzamy. Dziękuję Wam, czyli Wszystkim Moim Czytelniczkom i Czytelnikom za to, że zaglądacie do mojego bloga, czytacie posty pisane przeze mnie i oglądacie zamieszczane zdjęcia, że lubicie fanpage na facebooku, a przede wszystkim za to, że dzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami w komentarzach, czy też prywatnych wiadomościach. Dziękuję za to, że Jesteście. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Choć piszę moje posty przede wszystkim dla siebie to także dla Was. Choć mój blog nie jest komercyjny to serce się raduje, że są osoby, które czytają zawarte w nim treści i oglądają moje autorskie fotografie.

14711458_1790413327912787_3174762423327248537_o1

Plan na kolejny rok jest prosty. Zamierzam kontynuować moją podróż przez życie z blogiem i zapisywać to, co ono przyniesie oraz dzielić się tym z Wami Moje Drogie Czytelniczki i Moi Drodzy Czytelnicy. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, którzy towarzyszycie mi w mojej drodze. Życzę Wam wielu pięknych chwil, spełniających się marzeń i życzliwych osób wokół Was. Zapraszam także serdeczne do kontynuowania podróży ze mną i z moim blogiem, na czytanie kolejnych wpisów oraz oglądanie autorskich zdjęć, które przed nami.

Życzę Tobie i sobie pięknego dnia…

🙂 🙂 🙂

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *