Smiley Ville – kolorowe i klimatyczne miejsce …

Smiley Ville to kolorowe i klimatyczne miejsce z ukrytymi w nim zakamarkami pochodzącymi z różnych stron świata. Architektura jest zaskakująca, a otoczenie cudnie zaaranżowane. Nie dziwi zatem fakt, że Smiley Ville jest wykorzystywane przede wszystkim jako ogromne studio fotograficzne dające szerokie możliwości. Ponadto jest to świetny kompleks rozrywki, jak i miejsce odpoczynku zarówno dla małych, jak i dużych. Każdy może spędzić tutaj miło czas, tak jak ja z siostrzyczką. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smiley Ville jest jednym z największym oraz świetnie zaprojektowanym kompleksem rozrywkowym zlokalizowanym na północy Wietnamu. Położony jest on zaledwie 14 kilometrów od centrum Hanoi, w kierunku północno-zachodniej części miasta, w Dong Anh Distric. Znajduje się niedaleko Coa Loa, czyli ważnego historycznego miejsca. Smiley Ville zajmuje łączną powierzchnię ponad 5,5 hektara. Oferuje ogromną przestrzeń położoną na świeżym powietrzu z piękną zieloną okolicą. Plenerowi towarzyszy oryginalna, wyrafinowana, wręcz luksusowa architektura europejska. Można tutaj dostrzec wpływy francuskie, holenderskie, ale także pochodzące niemalże z sielskiej, polskiej wsi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczom naszym ukazują się piękne drzewa, czy też ogrody kwiatowe. Spacerując dostrzeżemy nuty japońskie, ale i też typowo morskie w postaci przystani, czy symbolicznych okrętów. Jezioro, zamki w stylu gotyckim, kamienne podwórze, gołębie, konie, kaczki, gęsi stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich elementów znajdujących się w Smiley Ville. Poza tym warto podkreślić, że meble znajdujące się w każdym domu są wyjątkowe i interesujące. Każdy z nich prezentuje inny styl stanowiąc oryginalny i nietuzinkowy zakątek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość Smiley Ville stanowi doskonały kompleks rozrywkowy, ale odnosi się wrażenie, że przede wszystkim pełni rolę  wielofunkcyjnego studia fotograficznego z szerokim spektrum możliwości. Wedding Ville oferuje profesjonalny pełny pakiet ślubny, w tym zdjęcia przedślubne, suknie ślubne, makijaż i fryzjer, planowanie ślubu i konsultacje. Dzięki wieloletniemu międzynarodowemu doświadczeniu fotografowie i wizażyści sprawiają, że wielu nowożeńców, czy też par spełnia swoje  marzenia, nie tylko weselne. Sceny są rozmieszczone na całym terenie Smiley Ville, co pozwala zarówno fotografowanym jak i całej ekipie zajmującej się przygotowywaniem zdjęć pracować cały dzień w niezwykle różnorodnej i pięknej scenerii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smiley Ville poza tym, że jest doskonałym studiem fotograficznym, dającym  niezwykle szerokie możliwości, stanowi także idealne miejsce rozrywki na świeżym powietrzu. Tutaj nierzadko odbywają się różnorodne występy, w tym sztuczki cyrkowe, wyścigi i inne zabawy. Organizowane są imprezy namiotowe dla rodzin z dziećmi. Nic dziwnego, bo teren doskonale się do tego nadaje. Dzieci mogą tutaj spędzić radośnie czas z dala od centrum miasta wśród kolorowych placów zabaw, zwierzątek, otoczonych zielenią i nietypową architekturą. Tutejsza restauracja oferuje napoje, jak i jedzenie zatem nie ma potrzeby przywożenia ich ze sobą. W sklepiku można kupić także różne pamiątki artystyczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po prostu weź motocykl, skuter, taksówkę lub przyjedź autobusem i zobacz to wyjątkowe miejsce. Zachwyć się niezwykłym pomysłem na zorganizowanie oryginalnego miejsca. W czasie spaceru przenieś się do różnych epok i stylów w architekturze, jak i wielu miejsc na świecie, których na co dzień nie spotkasz w Wietnamie. Zapewne będzie to miło spędzony czas. Bynajmniej dla mnie i mojej siostrzyczki taki był. 🙂

80 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *