Smiley Ville – kolorowe i klimatyczne miejsce …

Smiley Ville to kolorowe i klimatyczne miejsce z ukrytymi w nim zakamarkami pochodzącymi z różnych stron świata. Architektura jest zaskakująca, a otoczenie cudnie zaaranżowane. Nie dziwi zatem fakt, że Smiley Ville jest wykorzystywane przede wszystkim jako ogromne studio fotograficzne dające szerokie możliwości. Ponadto jest to świetny kompleks rozrywki, jak i miejsce odpoczynku zarówno dla małych, jak i dużych. Każdy może spędzić tutaj miło czas, tak jak ja z siostrzyczką. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smiley Ville jest jednym z największym oraz świetnie zaprojektowanym kompleksem rozrywkowym zlokalizowanym na północy Wietnamu. Położony jest on zaledwie 14 kilometrów od centrum Hanoi, w kierunku północno-zachodniej części miasta, w Dong Anh Distric. Znajduje się niedaleko Coa Loa, czyli ważnego historycznego miejsca. Smiley Ville zajmuje łączną powierzchnię ponad 5,5 hektara. Oferuje ogromną przestrzeń położoną na świeżym powietrzu z piękną zieloną okolicą. Plenerowi towarzyszy oryginalna, wyrafinowana, wręcz luksusowa architektura europejska. Można tutaj dostrzec wpływy francuskie, holenderskie, ale także pochodzące niemalże z sielskiej, polskiej wsi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczom naszym ukazują się piękne drzewa, czy też ogrody kwiatowe. Spacerując dostrzeżemy nuty japońskie, ale i też typowo morskie w postaci przystani, czy symbolicznych okrętów. Jezioro, zamki w stylu gotyckim, kamienne podwórze, gołębie, konie, kaczki, gęsi stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich elementów znajdujących się w Smiley Ville. Poza tym warto podkreślić, że meble znajdujące się w każdym domu są wyjątkowe i interesujące. Każdy z nich prezentuje inny styl stanowiąc oryginalny i nietuzinkowy zakątek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość Smiley Ville stanowi doskonały kompleks rozrywkowy, ale odnosi się wrażenie, że przede wszystkim pełni rolę  wielofunkcyjnego studia fotograficznego z szerokim spektrum możliwości. Wedding Ville oferuje profesjonalny pełny pakiet ślubny, w tym zdjęcia przedślubne, suknie ślubne, makijaż i fryzjer, planowanie ślubu i konsultacje. Dzięki wieloletniemu międzynarodowemu doświadczeniu fotografowie i wizażyści sprawiają, że wielu nowożeńców, czy też par spełnia swoje  marzenia, nie tylko weselne. Sceny są rozmieszczone na całym terenie Smiley Ville, co pozwala zarówno fotografowanym jak i całej ekipie zajmującej się przygotowywaniem zdjęć pracować cały dzień w niezwykle różnorodnej i pięknej scenerii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smiley Ville poza tym, że jest doskonałym studiem fotograficznym, dającym  niezwykle szerokie możliwości, stanowi także idealne miejsce rozrywki na świeżym powietrzu. Tutaj nierzadko odbywają się różnorodne występy, w tym sztuczki cyrkowe, wyścigi i inne zabawy. Organizowane są imprezy namiotowe dla rodzin z dziećmi. Nic dziwnego, bo teren doskonale się do tego nadaje. Dzieci mogą tutaj spędzić radośnie czas z dala od centrum miasta wśród kolorowych placów zabaw, zwierzątek, otoczonych zielenią i nietypową architekturą. Tutejsza restauracja oferuje napoje, jak i jedzenie zatem nie ma potrzeby przywożenia ich ze sobą. W sklepiku można kupić także różne pamiątki artystyczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po prostu weź motocykl, skuter, taksówkę lub przyjedź autobusem i zobacz to wyjątkowe miejsce. Zachwyć się niezwykłym pomysłem na zorganizowanie oryginalnego miejsca. W czasie spaceru przenieś się do różnych epok i stylów w architekturze, jak i wielu miejsc na świecie, których na co dzień nie spotkasz w Wietnamie. Zapewne będzie to miło spędzony czas. Bynajmniej dla mnie i mojej siostrzyczki taki był. 🙂

Zapytacie kim jestem? Przede wszystkim jestem kobietą. Ponadto domatorką z duszą podróżniczki… z kimś …dokądś …w głąb siebie … Życie jest dla mnie ciągłą podróżą. Taką z kimś, dokądś lub w głąb siebie. Kiedyś byłam niepoprawną optymistką, teraz staram się żyć optymistycznie. Kocham życie i wszelkie jego przejawy oraz możliwość doświadczania. Wszystko, co przeżyłam sprawiło, że teraz jestem taką a nie inną sobą. Jestem znającą swoją wartość kobietą, partnerką swojego niezwykłego męża, szczęśliwą siostrą i przyjaciółką oraz spełnioną matką – choć dla niektórych może zabrzmi to nieco niedorzecznie. Najcudowniejsze i magiczne chwile przeżyłam z synkiem i mężem. Najpiękniejsze dla mnie miejsca z niesamowitą aurą to Nepal i Himalaje oraz Laos. Uwielbiam mojego męża, podróże, pyszne jedzenie, gotowanie, książki, filmy, pisanie, biżuteryjne fantazje i fotografowanie, a od niedawno wędkowanie ,,no kill,,. Mam też i inne pasje. Większość z nich dzielę z moim mężem, a niektóre są tylko moje własne.

80 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *