Grudniowe życzenia świąteczne …

Grudniowe życzenia świateczne są zazwyczaj wyjątkowe. Niech i nasze takie będą. Składamy Wam je dziś, gdyż od teraz zamierzamy cieszyć się już tylko magią szwedzkich grudniowych dni i nocy. Chcemy uważnie czerpać z tego, co dookoła nas, ciesząc się każdą chwilą spędzoną razem. Nasza mała rodzinka zaczyna już świątować z radością przeżywając każdy moment. Jesteśmy wdzięczni, że ten czas możemy spędzić razem. Poniższe życzenia dedykujemy zarówno Wam Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki, jak i sobie. Zatem czego Wam i nam życzymy?

 

 

 

 

Niech ten czas będzie dla nas wszystkich wyjątkowy, a magia grudniowych dni i nocy otula nasze serca. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi. Cieszcie się każdą chwilą, która trwa. Niech atmosfera pięknie przystrojonych domów i kolorowe światło lampek wokół sprawia nam dziecięcą radość, a miłość prawdziwa i szczere przyjaźnie rozgrzewają Wasze serca. Spędzajcie czas autentycznie Razem z tymi, którzy są Wam bliscy i kochają Was takimi jakimi jesteście. Pielęgnujcie tradycje i twórzcie swoje własne. Róbcie to, co lubicie najbardziej. Niech Wasze domy pachną choinką, przyprawami, owocami i pysznościami kulinarnymi. Życzymy Wam także, aby spokój wewnętrzny i odwaga sprawiały, że będziecie żyć tak, jak chcecie. Niech towarzyszą one Wam każdego dnia. Uwierzcie, że wszystko jest możliwe (no może prawie wszystko).

 

 

 

 

Niech Wasze marzenia się spełniają, a nadzieja pozwala patrzeć w przyszłość z wiarą, że maluje się ona w kolorowych barwach. Dobro istnieje tylko czasem droga do niego jest kręta. Miejcie własny skrawek nieba oraz marzenia i cele do spełnienia. Pamiętajcie, że tak naprawdę zwykłe życie jest niezwykłe, choć dla każdego z nas co innego to znaczy. Każdy z nas jest inny, ma różne horyzonty i światopogląd. Jednak wszyscy jesteśmy wyjątkowi i zasługujemy na to, co najlepsze na naszej drodze życia, nawet wówczas, a może przede wszystkim wtedy, kiedy pokrywają ją nierówności, pagórki i góry. Życzymy Wam Wszystkim i sobie radosnego Bożego Narodzenia oraz wielu dobrych chwil teraz, jak i w Nowym Roku 2022. 

 

Życie i Podróże z najbliższymi

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *