«

»

Lis 23

Wyjątkowe urodziny, czyli 5 lat Klubu Polek …

Klub Polek jest niezwykłym fenomenem. Już od 5 lat łączy kobiety Polki z całego świata. Mamy wśród nas także jednego ,,Rodzynka,, 🙂 W tym roku miałam ogromną przyjemność dołączyć do grona tych jakże wspaniałych osobowości. Choć mieszkamy w różnych zakątkach świata łączy nas bardzo dużo.

Klub Polek na Obczyźnie jest niezwykłym zjawiskiem. Dzięki temu, że każda i każdy z nas jest inny tworzymy niesamowitą mieszankę, niejednokrotnie wybuchową. Nie bez powodu, gdy otworzysz stronę internetową Klubu Polek klubpolek.pl/ Droga Czytelniczko i Drogi Czytelniku, ujrzysz słowa: ,,Klub Polki na Obczyźnie. Jeden świat, wiele spojrzeń.,,

Skoro piąta rocznica to i pięć moich przemyśleń dotyczących Klubu Polek na Obczyźnie.

* Klub Polek jest dla mnie miejscem, w którym spotykamy się my wszyscy rozsiani po całym świecie. Zazwyczaj ma to formę wirtualną, ale nie tylko. Spotykamy się także w realu, co według jest mnie jest niezwykłym przeżyciem. Potrafimy przebyć tysiące kilometrów, aby się zobaczyć, a wiele relacji staje się głębszymi i nawiązujemy przyjaźnie, które są niezwykłe. Z kolei nasze przeżycia, wiedza o świecie, doświadczenia przełożone na wpisy i fotorelacje na naszym klubowym blogu, fanpagu oraz instagramie pozwalają wielu Polakom poznawać z nami świat i dzielić się swoimi spostrzeżeniami, a także przemyśleniami.

* Bardzo lubię Klub za to, że łączy bardzo różne osobowości. Pomimo tego, że mieszkamy w różnych zakątkach niezwykłej ziemskiej krainy spotykamy się w Klubie Polki na Obczyźnie dzieląc się tym czym żyjemy, jak żyjemy i gdzie żyjemy, a także naszymi opiniami, przemyśleniami i odczuciami. Każda i każdy z nas ma swoje życie, poglądy, zdanie na dany temat. Dzięki temu jesteśmy różnorodni, co sprawia, że na jedną myśl mamy wiele spojrzeń. Dyskusje nie zawsze są łatwe i przyjemne, ale dzięki nim możemy na wiele spraw spojrzeć z innej perspektywy, często do tej pory może i nam nie znanej.

* Cenię Klub za to, że razem z nim poznaję ludzi i świat widziany ich oczami. Mogę podróżować nawet nie ruszając się z domu. Dzięki temu, że znalazłam się wśród tej niesamowitej społeczności poznałam wiele wspaniałych osób, nawiązałam nowe znajomości i doświadczyłam niewidzialnej więzi jaka nas łączy. Fascynujące jest to, że niejednokrotnie wirtualne rozmowy zamieniają się w osobiste spotkania, które przynoszą wiele wzruszeń, radosnych chwil i tworzą coraz silniejsze relacje, które nierzadko możemy nazwać przyjaźnią.

* Dzięki Klubowi i nietuzinkowym osobom, które w nim poznałam rozwijam się zarówno jako blogerka, jak i osoba. W znaczny sposób poszerzam swoje horyzonty. Znacznie więcej piszę i fotografuję. Uczestnictwo w wielu projektach sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Nowe projekty, nowe pomysły i nowe ( choć po części stare ) pasje wypełniają moje dni, a część z nich przekłada się na moje życie osobiste i relacje międzyludzkie.

* Klub Polek zmienił w pewnym sensie moje życie, jego codzienny rytm. Dzięki Klubowi zyskałam bezcenne znajomości. To tutaj poznałam wiele wspaniałych kobiet, ale i naszego ,,Rodzynka,,. Inspirują mnie oni niejednokrotnie do działań, a tym samym jestem bardziej kreatywna i twórcza.

 

Share

6 Komentarzy

1 ping

Skip to comment form

 1. Sylwia

  Doskonała inicjatywa 🙂 Trzeba się trzymać razem. Gratuluję 🙂

  1. anetagrenda

   Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie 🙂

 2. Baska75

  Niesamowita jest to że my Polacy potrafimy się odnaleźć wszędzie i cieszyć sobą nawzajem.

  1. anetagrenda

   Nie zawsze tak jest, ale jeśli już to jest to dość często wyjątkowa relacja 🙂

 3. krystynabozenna

  Świetna inicjatywa i jakie ciekawe znać tyle osób z różnych stron świata 🙂
  Gratulacje, nastepnych wielu lat życzę 😉

  1. anetagrenda

   Dziękuję bardzo w imieniu Klubu i pozdrawiam serdecznie 🙂

 1. PROJEKT - PIĄTE URODZINY KLUBU POLEK - Klub Polki na Obczyźnie

  […] Aneta / Wietnam “Klub Polek jest dla mnie miejscem, w którym spotykamy się my wszyscy rozsiani po całym świecie. Zazwyczaj ma to formę wirtualną, ale nie tylko. Spotykamy się także w realu, co według jest mnie jest niezwykłym przeżyciem. Potrafimy przebyć tysiące kilometrów, aby się zobaczyć, a wiele relacji staje się głębszymi i nawiązujemy przyjaźnie, które są niezwykłe. Z kolei nasze przeżycia, wiedza o świecie, doświadczenia przełożone na wpisy i fotorelacje na naszym klubowym blogu, fanpagu oraz instagramie pozwalają wielu Polakom poznawać z nami świat i dzielić się swoimi spostrzeżeniami, a także przemyśleniami.” Więcej na Życie i podróże […]

Dodaj komentarz